Wulkanizator – monter opon

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Nr ref: DEB/09/23

Miejsce pracy: Deinze, Belgia

Opis stanowiska:

– praca na stanowisku wulkanizator – monter opon w zakładzie wulkanizacyjnym
– zmiana opon z letnich na zimowe i montowanie nowych opon w samochodach (głównie samochody – osobowe, niektóre samochody dostawcze i z napędem 4*4)
– praca 40h/tydzień, 5 dni w tygodniu z możliwością pracy w nadgodzinach i w weekendy w zależności od ilości zleceń

– praca sezonowa – do końca listopada

Wymagania:

Doświadczenie: pracownik powinien być samodzielny przy wymianie opon (1 samochód = 1 osoba)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
Prawo jazdy
Dobra kondycja fizyczna
Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność
Mile widziane wykształcenie w zakresie mechaniki
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: 11-12€/h NETTO (1900-2200€/mc NETTO)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Bezpłatne, w pełni wyposażone mieszkanie
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Zwrot do 100€ za dojazd do Belgii po przepracowanych 168h
Sprzęt do prac i zwrot za ubrania robocze
Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ!

Zadzwoń: +48735969230 – Marta Madaj

Aplikuj: m.madaj@weegree.com

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na m.madaj@weegree.com